Firmę Tworzą Ludzie​

marcin

Założyciel

Swoją markę zbudował na umiejętnościach sprzedażowych, dzięki którym niejednokrotnie osiągał najlepsze wyniki w spółce leasingowej, w której był handlowcem. Teraz prowadzi ten fenomenalny zespół.

Miłosz

Specjalista ds. klientów kluczowych

Jest z nami od pierwszego dnia istnienia firmy. Jest ekspertem w obsłudze klientów indywidualnych. Nasi klienci cenią sobie jego pozytywne podejście i łatwość nawiązywania relacji.
Oliwia.2

Oliwia

Kierownik Oddziału

Jest najbardziej charyzmatyczną osobę w naszym biurze. Wszystkie formalności związane z otrzymaniem leasingu są dla niej błahostką. Jej pozytywne podejście do życia motywuje na co dzień cały nasz zespół.

Michał

Specjalista ds. klientów kluczowych

Jego zaangażowanie i ambicja wywodzące się z kolarstwa pomagają mu uporać się ze wszystkimi aspektami w temacie leasingu. Michał zawsze doradzi najlepszą możliwą opcję finansowania, a zawiłe tematy finansowania przychodzą mu z łatwością.

Mikołaj

Marketing

W firmie zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Począwszy od pomysłu na kampanię, przez tworzenie reklam, aż po analizę otrzymanych danych. To dzięki niemu codziennie poszerzamy swoje horyzonty, docierając do coraz większego grona potencjalnych klientów.

Nasi partnerzy

Sprawdź Oferty Naszych Sprzedawców

Poszukujesz wymarzonego samochodu? Sprawdź naszą bogatą ofertę. Nasi eksperci pomogą Ci w dopasowaniu korzystnego finansowania. Zapoznaj się z opiniami ich dotychczasowych klientów.

Umów spotkanie

Masz pytania? Umów się z nami na spotkanie.

NowLeasing
Email

biuro@bochenekm.pl

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych ofertach dla Twojej branży? Zapisz się do mojego newslettera. 

daRMOWA KONSULTACJA

Umów Spotkanie